April 7, 2014 - April 12, 2014

Euskal Herriko 54. Itzulia
54 Vuelta al País Vasco

Classifications:   1. Ordizia - Ordizia PDF


Stage

RankNo.RiderTeamTimeGap
121 CONTADOR, Alberto TCS04h 05′ 07″
21 VALVERDE, Alejandro MOV04h 05′ 21″+ 00′ 14″
3154 KWIATKOWSKI, Michal OPQ04h 05′ 41″+ 00′ 34″
4128 TROFIMOV, Yury KAT04h 05′ 43″+ 00′ 36″
532 CUNEGO, Damiano LAM04h 05′ 43″+ 00′ 36″
612 PERAUD, Jean-Christophe ALM04h 05′ 43″+ 00′ 36″
761 NIEVE, Mikel SKY04h 05′ 43″+ 00′ 36″
851 EVANS, Cadel BMC04h 05′ 43″+ 00′ 36″
922 KREUZIGER, Roman TCS04h 06′ 01″+ 00′ 54″
10101 LANDA, Mikel AST04h 06′ 01″+ 00′ 54″
1171 PINOT, Thibaut FDJ04h 06′ 03″+ 00′ 56″
12131 ARASHIRO, Yukiya EUC04h 06′ 03″+ 00′ 56″
1397 SLAGTER, Tom Jelte GRS04h 06′ 03″+ 00′ 56″
14155 POELS, Wouter OPQ04h 06′ 05″+ 00′ 58″
1553 SANCHEZ, Samuel BMC04h 06′ 05″+ 00′ 58″
16113 GESINK, Robert BEL04h 06′ 05″+ 00′ 58″
17141 VAN DEN BROECK, Jurgen LTB04h 06′ 05″+ 00′ 58″
1857 VAN GARDEREN, Tejay BMC04h 06′ 05″+ 00′ 58″
1948 YATES, Simon OGE04h 06′ 05″+ 00′ 58″
208 GADRET, John MOV04h 06′ 05″+ 00′ 58″
2184 KISERLOVSKI, Robert TFR04h 06′ 05″+ 00′ 58″
2283 SCHLECK, Frank TFR04h 06′ 05″+ 00′ 58″
23121 SPILAK, Simon KAT04h 06′ 05″+ 00′ 58″
24124 CHERNETSKIY, Sergei KAT04h 06′ 05″+ 00′ 58″
2593 CARDOSO, André GRS04h 06′ 05″+ 00′ 58″
2691 HESJEDAL, Ryder GRS04h 06′ 37″+ 01′ 30″
27172 CARUSO, Damiano CAN04h 06′ 41″+ 01′ 34″
2841 ALBASINI, Michael OGE04h 06′ 41″+ 01′ 34″
2938 VALLS, Rafael LAM04h 06′ 41″+ 01′ 34″
30116 NORDHAUG, Lars Petter BEL04h 06′ 41″+ 01′ 34″
3118 VUILLERMOZ, Alexis ALM04h 06′ 55″+ 01′ 48″
323 INTXAUSTI, Beñat MOV04h 06′ 57″+ 01′ 50″
33161 BARGUIL, Warren GIA04h 06′ 59″+ 01′ 52″
3474 JEANNESSON, Arnold FDJ04h 07′ 05″+ 01′ 58″
3594 DANIELSON, Tom GRS04h 07′ 22″+ 02′ 15″
36166 OLIVIER, Daan GIA04h 07′ 30″+ 02′ 23″
3743 CHAVES, Esteban OGE04h 07′ 33″+ 02′ 26″
3876 ROY, Jeremy FDJ04h 07′ 49″+ 02′ 42″
39147 VANENDERT, Jelle LTB04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4075 ELISSONDE, Kenny FDJ04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4152 GILBERT, Philippe BMC04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4285 BUSCHE, Matthew TFR04h 07′ 49″+ 02′ 42″
43184 FERNANDEZ, Ruben CJR04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4454 ATAPUMA, Darwin BMC04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4595 FAIRLY, Caleb GRS04h 07′ 49″+ 02′ 42″
46144 DE CLERCQ, Bart LTB04h 07′ 49″+ 02′ 42″
47133 GAUTIER, Cyril EUC04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4846 WEENING, Pieter OGE04h 07′ 49″+ 02′ 42″
49123 BRUTT, Pavel KAT04h 07′ 49″+ 02′ 42″
50104 BRAJKOVIC, Janez AST04h 08′ 15″+ 03′ 08″
51162 DUMOULIN, Tom GIA04h 08′ 46″+ 03′ 39″
5268 ZANDIO, Xabier SKY04h 09′ 22″+ 04′ 15″
5365 KIRYIENKA, Vasil SKY04h 09′ 22″+ 04′ 15″
54137 SICARD, Romain EUC04h 09′ 22″+ 04′ 15″
5542 GERRANS, Simon OGE04h 09′ 22″+ 04′ 15″
56183 ARROYO, David CJR04h 09′ 22″+ 04′ 15″
5724 HERNANDEZ, Jesus TCS04h 09′ 22″+ 04′ 15″
5831 COSTA, Rui LAM04h 09′ 22″+ 04′ 15″
592 HERRADA, Jose MOV04h 09′ 22″+ 04′ 15″
6014 GASTAUER, Ben ALM04h 09′ 22″+ 04′ 15″
6188 JUNGELS, Bob TFR04h 09′ 22″+ 04′ 15″
6266 PATE, Danny SKY04h 09′ 22″+ 04′ 15″
63142 MONFORT, Maxime LTB04h 10′ 13″+ 05′ 06″
6434 DURASEK, Kristijan LAM04h 10′ 13″+ 05′ 06″
65182 TXURRUKA, Amets CJR04h 10′ 13″+ 05′ 06″
664 IZAGIRRE, Gorka MOV04h 11′ 39″+ 06′ 32″
6728 SUTHERLAND, Rory TCS04h 12′ 04″+ 06′ 57″
68105 VANOTTI, Alessandro AST04h 14′ 08″+ 09′ 01″
69111 MOLLEMA, Bauke BEL04h 14′ 08″+ 09′ 01″
70106 IGLINSKIY, Maxim AST04h 14′ 42″+ 09′ 35″
71122 KOLOBNEV, Alexandr KAT04h 14′ 44″+ 09′ 37″
7281 SCHLECK, Andy TFR04h 14′ 54″+ 09′ 47″
7398 WEGMANN, Fabian GRS04h 14′ 58″+ 09′ 51″
7496 FDEZ. DE LARREA, Koldo GRS04h 15′ 04″+ 09′ 57″
7582 ZUBELDIA, Haimar TFR04h 15′ 12″+ 10′ 05″
76136 MEDEREL, Maxime EUC04h 15′ 12″+ 10′ 05″
7736 OLIVEIRA, Nelson LAM04h 15′ 12″+ 10′ 05″
78188 PIEDRA, Antonio CJR04h 15′ 12″+ 10′ 05″
79185 FERRARI, Fabricio CJR04h 15′ 12″+ 10′ 05″
80134 ROLLAND, Pierre EUC04h 15′ 12″+ 10′ 05″
815 IZAGIRRE, Ion MOV04h 15′ 12″+ 10′ 05″
82168 PREIDLER, Georg GIA04h 16′ 09″+ 11′ 02″
8315 MONTAGUTI, Matteo ALM04h 16′ 09″+ 11′ 02″
84165 GESCHKE, Simon GIA04h 16′ 25″+ 11′ 18″
85151 MARTIN, Tony OPQ04h 16′ 43″+ 11′ 36″
86153 GOLAS, Michal OPQ04h 16′ 43″+ 11′ 36″
87171 VILLELLA, Davide CAN04h 16′ 45″+ 11′ 38″
8845 MEIER, Christian OGE04h 19′ 39″+ 14′ 32″
8913 DUPONT, Hubert ALM04h 19′ 39″+ 14′ 32″
9073 FEDRIGO, Pierrick FDJ04h 19′ 39″+ 14′ 32″
91158 VERONA, Carlos OPQ04h 19′ 39″+ 14′ 32″
92152 BAKELANTS, Jan OPQ04h 19′ 39″+ 14′ 32″
9325 PAULINHO, Sergio TCS04h 20′ 29″+ 15′ 22″
9426 HANSEN, Jesper TCS04h 20′ 29″+ 15′ 22″
95126 KOZONTCHUK, Dmitry KAT04h 20′ 29″+ 15′ 22″
9678 VEIKKANEN, Jussi FDJ04h 20′ 52″+ 15′ 45″
97143 ARMéE, Sander LTB04h 20′ 52″+ 15′ 45″
98164 FRöHLINGER, Johannes GIA04h 20′ 52″+ 15′ 45″
99178 SALERNO, Cristiano CAN04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10092 KING, Benjamin GRS04h 20′ 52″+ 15′ 45″
101177 SARMIENTO, Cayetano CAN04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10235 POLANC, Jan LAM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10362 HENAO, Sebastian SKY04h 20′ 52″+ 15′ 45″
104115 MARTENS, Paul BEL04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10558 VELITS, Peter BMC04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10617 RIBLON, Christophe ALM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10737 SERPA, Jose LAM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
108163 DAMUSEAU, Thomas GIA04h 20′ 52″+ 15′ 45″
1097 PLAZA, Ruben MOV04h 20′ 52″+ 15′ 45″
110181 SANCHEZ, Luis Leon CJR04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11116 NOCENTINI, Rinaldo ALM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
112135 MALACARNE, Davide EUC04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11311 BETANCUR, Carlos Alberto ALM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
114175 MARINO, Jean Marc CAN04h 20′ 52″+ 15′ 45″
115102 DYACHENKO, Alexsandr AST04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11655 MOINARD, Amaël BMC04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11772 VICHOT, Arthur FDJ04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11847 YATES, Adam OGE04h 20′ 52″+ 15′ 45″
119117 TANNER, David BEL04h 20′ 52″+ 15′ 45″
12063 EDMONDSON, Josh SKY04h 21′ 00″+ 15′ 53″
12164 KENNAUGH, Peter SKY04h 21′ 00″+ 15′ 53″
12256 NERZ, Dominik BMC04h 21′ 52″+ 16′ 45″
123112 CLEMENT, Stef BEL04h 21′ 59″+ 16′ 52″
12467 SWIFT, Ben SKY04h 21′ 59″+ 16′ 52″
125167 PETERSON, Thomas GIA04h 22′ 30″+ 17′ 23″
126173 BETTIOL, Alberto CAN04h 22′ 49″+ 17′ 42″
127176 RATTO, Daniele CAN04h 22′ 49″+ 17′ 42″
128157 VERMOTE, Julien OPQ04h 22′ 49″+ 17′ 42″
12933 XU, Gang LAM04h 22′ 57″+ 17′ 50″
130146 VANENDERT, Dennis LTB04h 22′ 57″+ 17′ 50″
131186 FRAILE, Omar CJR04h 22′ 57″+ 17′ 50″
1326 MORENO, Javier MOV04h 22′ 57″+ 17′ 50″
133187 MADRAZO, Angel CJR04h 22′ 57″+ 17′ 50″
134107 WESTRA, Lieuwe AST04h 22′ 57″+ 17′ 50″
13586 DIDIER, Laurent TFR04h 22′ 57″+ 17′ 50″
136103 GASPAROTTO, Enrico AST04h 22′ 57″+ 17′ 50″
13727 PIRES, Bruno TCS04h 22′ 57″+ 17′ 50″
13887 VOIGT, Jens TFR04h 22′ 57″+ 17′ 50″
139132 BERHANE, Natnael EUC04h 22′ 57″+ 17′ 50″
140156 SERRY, Pieter OPQ04h 22′ 57″+ 17′ 50″
14144 MATTHEWS, Michael OGE04h 22′ 57″+ 17′ 50″
142125 IGNATENKO, Petr KAT04h 22′ 57″+ 17′ 50″
143108 KESSIAKOFF, Fredrik AST04h 22′ 57″+ 17′ 50″
14423 MORKOV, Michael TCS04h 22′ 57″+ 17′ 50″
14577 VAUGRENARD, Benoit FDJ04h 22′ 57″+ 17′ 50″
146114 HIVERT, Jonathan BEL04h 22′ 57″+ 17′ 50″
147118 BOBRIDGE, Jack BEL04h 22′ 57″+ 17′ 50″
148174 KOCH, Michel CAN04h 22′ 57″+ 17′ 50″
149138 REZA, Kevin EUC04h 22′ 57″+ 17′ 50″
150145 VAN DER SANDE, Tosh LTB04h 22′ 57″+ 17′ 50″
151148 WELLENS, Tim LTB04h 22′ 57″+ 17′ 50″

153,4 km - Ordizia

RankNo.RiderTeamPoints
121 CONTADOR, Alberto TCS25
21 VALVERDE, Alejandro MOV20
3154 KWIATKOWSKI, Michal OPQ16
4128 TROFIMOV, Yury KAT14
532 CUNEGO, Damiano LAM12
612 PERAUD, Jean-Christophe ALM10
761 NIEVE, Mikel SKY9
851 EVANS, Cadel BMC8
922 KREUZIGER, Roman TCS7
10101 LANDA, Mikel AST6
1171 PINOT, Thibaut FDJ5
12131 ARASHIRO, Yukiya EUC4
1397 SLAGTER, Tom Jelte GRS3
14155 POELS, Wouter OPQ2
1553 SANCHEZ, Samuel BMC1

43,3 km - Irizar

RankNo.RiderTeamPoints
1185 FERRARI, Fabricio CJR3
215 MONTAGUTI, Matteo ALM2
3171 VILLELLA, Davide CAN1

106,4 km - Ordizia

RankNo.RiderTeamPoints
115 MONTAGUTI, Matteo ALM3
2171 VILLELLA, Davide CAN2
3185 FERRARI, Fabricio CJR1

116,4 km - Ordizia

RankNo.RiderTeamPoints
115 MONTAGUTI, Matteo ALM3
2171 VILLELLA, Davide CAN2
3137 SICARD, Romain EUC1

20,0 km - Alto de Abaltzisketa

RankNo.RiderTeamPoints
1171 VILLELLA, Davide CAN6
215 MONTAGUTI, Matteo ALM4
3137 SICARD, Romain EUC2
4185 FERRARI, Fabricio CJR1

29,0 km - Alto de Lazkaomendi

RankNo.RiderTeamPoints
1171 VILLELLA, Davide CAN6
215 MONTAGUTI, Matteo ALM4
3137 SICARD, Romain EUC2
4185 FERRARI, Fabricio CJR1

46,0 km - Alto de Gabiria

RankNo.RiderTeamPoints
1171 VILLELLA, Davide CAN3
215 MONTAGUTI, Matteo ALM2
3137 SICARD, Romain EUC1

91,0 km - Alto de Abaltzisketa

RankNo.RiderTeamPoints
1171 VILLELLA, Davide CAN6
215 MONTAGUTI, Matteo ALM4
3137 SICARD, Romain EUC2
4185 FERRARI, Fabricio CJR1

101,0 km - Alto de Gaintza

RankNo.RiderTeamPoints
1171 VILLELLA, Davide CAN6
215 MONTAGUTI, Matteo ALM4
3137 SICARD, Romain EUC2
4185 FERRARI, Fabricio CJR1

109,0 km - Alto de Okorro

RankNo.RiderTeamPoints
1171 VILLELLA, Davide CAN3
215 MONTAGUTI, Matteo ALM2
3137 SICARD, Romain EUC1

132,0 km - Alto de Orendain

RankNo.RiderTeamPoints
12 HERRADA, Jose MOV6
24 IZAGIRRE, Gorka MOV4
31 VALVERDE, Alejandro MOV2
43 INTXAUSTI, Beñat MOV1

147,0 km - Alto de Gaintza

RankNo.RiderTeamPoints
121 CONTADOR, Alberto TCS6
21 VALVERDE, Alejandro MOV4
3154 KWIATKOWSKI, Michal OPQ2
412 PERAUD, Jean-Christophe ALM1

Overall

RankNo.RiderTeamTimeGap
121 CONTADOR, Alberto TCS04h 05′ 07″
21 VALVERDE, Alejandro MOV04h 05′ 21″+ 00′ 14″
3154 KWIATKOWSKI, Michal OPQ04h 05′ 41″+ 00′ 34″
4128 TROFIMOV, Yury KAT04h 05′ 43″+ 00′ 36″
532 CUNEGO, Damiano LAM04h 05′ 43″+ 00′ 36″
612 PERAUD, Jean-Christophe ALM04h 05′ 43″+ 00′ 36″
761 NIEVE, Mikel SKY04h 05′ 43″+ 00′ 36″
851 EVANS, Cadel BMC04h 05′ 43″+ 00′ 36″
922 KREUZIGER, Roman TCS04h 06′ 01″+ 00′ 54″
10101 LANDA, Mikel AST04h 06′ 01″+ 00′ 54″
1171 PINOT, Thibaut FDJ04h 06′ 03″+ 00′ 56″
12131 ARASHIRO, Yukiya EUC04h 06′ 03″+ 00′ 56″
1397 SLAGTER, Tom Jelte GRS04h 06′ 03″+ 00′ 56″
14155 POELS, Wouter OPQ04h 06′ 05″+ 00′ 58″
1553 SANCHEZ, Samuel BMC04h 06′ 05″+ 00′ 58″
16113 GESINK, Robert BEL04h 06′ 05″+ 00′ 58″
17141 VAN DEN BROECK, Jurgen LTB04h 06′ 05″+ 00′ 58″
1857 VAN GARDEREN, Tejay BMC04h 06′ 05″+ 00′ 58″
1948 YATES, Simon OGE04h 06′ 05″+ 00′ 58″
208 GADRET, John MOV04h 06′ 05″+ 00′ 58″
2184 KISERLOVSKI, Robert TFR04h 06′ 05″+ 00′ 58″
2283 SCHLECK, Frank TFR04h 06′ 05″+ 00′ 58″
23121 SPILAK, Simon KAT04h 06′ 05″+ 00′ 58″
24124 CHERNETSKIY, Sergei KAT04h 06′ 05″+ 00′ 58″
2593 CARDOSO, André GRS04h 06′ 05″+ 00′ 58″
2691 HESJEDAL, Ryder GRS04h 06′ 37″+ 01′ 30″
27172 CARUSO, Damiano CAN04h 06′ 41″+ 01′ 34″
2841 ALBASINI, Michael OGE04h 06′ 41″+ 01′ 34″
2938 VALLS, Rafael LAM04h 06′ 41″+ 01′ 34″
30116 NORDHAUG, Lars Petter BEL04h 06′ 41″+ 01′ 34″
3118 VUILLERMOZ, Alexis ALM04h 06′ 55″+ 01′ 48″
323 INTXAUSTI, Beñat MOV04h 06′ 57″+ 01′ 50″
33161 BARGUIL, Warren GIA04h 06′ 59″+ 01′ 52″
3474 JEANNESSON, Arnold FDJ04h 07′ 05″+ 01′ 58″
3594 DANIELSON, Tom GRS04h 07′ 22″+ 02′ 15″
36166 OLIVIER, Daan GIA04h 07′ 30″+ 02′ 23″
3743 CHAVES, Esteban OGE04h 07′ 33″+ 02′ 26″
3876 ROY, Jeremy FDJ04h 07′ 49″+ 02′ 42″
39147 VANENDERT, Jelle LTB04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4075 ELISSONDE, Kenny FDJ04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4152 GILBERT, Philippe BMC04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4285 BUSCHE, Matthew TFR04h 07′ 49″+ 02′ 42″
43184 FERNANDEZ, Ruben CJR04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4454 ATAPUMA, Darwin BMC04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4595 FAIRLY, Caleb GRS04h 07′ 49″+ 02′ 42″
46144 DE CLERCQ, Bart LTB04h 07′ 49″+ 02′ 42″
47133 GAUTIER, Cyril EUC04h 07′ 49″+ 02′ 42″
4846 WEENING, Pieter OGE04h 07′ 49″+ 02′ 42″
49123 BRUTT, Pavel KAT04h 07′ 49″+ 02′ 42″
50104 BRAJKOVIC, Janez AST04h 08′ 15″+ 03′ 08″
51162 DUMOULIN, Tom GIA04h 08′ 46″+ 03′ 39″
5268 ZANDIO, Xabier SKY04h 09′ 22″+ 04′ 15″
5365 KIRYIENKA, Vasil SKY04h 09′ 22″+ 04′ 15″
54137 SICARD, Romain EUC04h 09′ 22″+ 04′ 15″
5542 GERRANS, Simon OGE04h 09′ 22″+ 04′ 15″
56183 ARROYO, David CJR04h 09′ 22″+ 04′ 15″
5724 HERNANDEZ, Jesus TCS04h 09′ 22″+ 04′ 15″
5831 COSTA, Rui LAM04h 09′ 22″+ 04′ 15″
592 HERRADA, Jose MOV04h 09′ 22″+ 04′ 15″
6014 GASTAUER, Ben ALM04h 09′ 22″+ 04′ 15″
6188 JUNGELS, Bob TFR04h 09′ 22″+ 04′ 15″
6266 PATE, Danny SKY04h 09′ 22″+ 04′ 15″
63142 MONFORT, Maxime LTB04h 10′ 13″+ 05′ 06″
6434 DURASEK, Kristijan LAM04h 10′ 13″+ 05′ 06″
65182 TXURRUKA, Amets CJR04h 10′ 13″+ 05′ 06″
664 IZAGIRRE, Gorka MOV04h 11′ 39″+ 06′ 32″
6728 SUTHERLAND, Rory TCS04h 12′ 04″+ 06′ 57″
68105 VANOTTI, Alessandro AST04h 14′ 08″+ 09′ 01″
69111 MOLLEMA, Bauke BEL04h 14′ 08″+ 09′ 01″
70106 IGLINSKIY, Maxim AST04h 14′ 42″+ 09′ 35″
71122 KOLOBNEV, Alexandr KAT04h 14′ 44″+ 09′ 37″
7281 SCHLECK, Andy TFR04h 14′ 54″+ 09′ 47″
7398 WEGMANN, Fabian GRS04h 14′ 58″+ 09′ 51″
7496 FDEZ. DE LARREA, Koldo GRS04h 15′ 04″+ 09′ 57″
7582 ZUBELDIA, Haimar TFR04h 15′ 12″+ 10′ 05″
76136 MEDEREL, Maxime EUC04h 15′ 12″+ 10′ 05″
7736 OLIVEIRA, Nelson LAM04h 15′ 12″+ 10′ 05″
78188 PIEDRA, Antonio CJR04h 15′ 12″+ 10′ 05″
79185 FERRARI, Fabricio CJR04h 15′ 12″+ 10′ 05″
80134 ROLLAND, Pierre EUC04h 15′ 12″+ 10′ 05″
815 IZAGIRRE, Ion MOV04h 15′ 12″+ 10′ 05″
82168 PREIDLER, Georg GIA04h 16′ 09″+ 11′ 02″
8315 MONTAGUTI, Matteo ALM04h 16′ 09″+ 11′ 02″
84165 GESCHKE, Simon GIA04h 16′ 25″+ 11′ 18″
85151 MARTIN, Tony OPQ04h 16′ 43″+ 11′ 36″
86153 GOLAS, Michal OPQ04h 16′ 43″+ 11′ 36″
87171 VILLELLA, Davide CAN04h 16′ 45″+ 11′ 38″
8845 MEIER, Christian OGE04h 19′ 39″+ 14′ 32″
8913 DUPONT, Hubert ALM04h 19′ 39″+ 14′ 32″
9073 FEDRIGO, Pierrick FDJ04h 19′ 39″+ 14′ 32″
91158 VERONA, Carlos OPQ04h 19′ 39″+ 14′ 32″
92152 BAKELANTS, Jan OPQ04h 19′ 39″+ 14′ 32″
9325 PAULINHO, Sergio TCS04h 20′ 29″+ 15′ 22″
9426 HANSEN, Jesper TCS04h 20′ 29″+ 15′ 22″
95126 KOZONTCHUK, Dmitry KAT04h 20′ 29″+ 15′ 22″
9678 VEIKKANEN, Jussi FDJ04h 20′ 52″+ 15′ 45″
97143 ARMéE, Sander LTB04h 20′ 52″+ 15′ 45″
98164 FRöHLINGER, Johannes GIA04h 20′ 52″+ 15′ 45″
99178 SALERNO, Cristiano CAN04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10092 KING, Benjamin GRS04h 20′ 52″+ 15′ 45″
101177 SARMIENTO, Cayetano CAN04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10235 POLANC, Jan LAM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10362 HENAO, Sebastian SKY04h 20′ 52″+ 15′ 45″
104115 MARTENS, Paul BEL04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10558 VELITS, Peter BMC04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10617 RIBLON, Christophe ALM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
10737 SERPA, Jose LAM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
108163 DAMUSEAU, Thomas GIA04h 20′ 52″+ 15′ 45″
1097 PLAZA, Ruben MOV04h 20′ 52″+ 15′ 45″
110181 SANCHEZ, Luis Leon CJR04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11116 NOCENTINI, Rinaldo ALM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
112135 MALACARNE, Davide EUC04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11311 BETANCUR, Carlos Alberto ALM04h 20′ 52″+ 15′ 45″
114175 MARINO, Jean Marc CAN04h 20′ 52″+ 15′ 45″
115102 DYACHENKO, Alexsandr AST04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11655 MOINARD, Amaël BMC04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11772 VICHOT, Arthur FDJ04h 20′ 52″+ 15′ 45″
11847 YATES, Adam OGE04h 20′ 52″+ 15′ 45″
119117 TANNER, David BEL04h 20′ 52″+ 15′ 45″
12063 EDMONDSON, Josh SKY04h 21′ 00″+ 15′ 53″
12164 KENNAUGH, Peter SKY04h 21′ 00″+ 15′ 53″
12256 NERZ, Dominik BMC04h 21′ 52″+ 16′ 45″
123112 CLEMENT, Stef BEL04h 21′ 59″+ 16′ 52″
12467 SWIFT, Ben SKY04h 21′ 59″+ 16′ 52″
125167 PETERSON, Thomas GIA04h 22′ 30″+ 17′ 23″
126173 BETTIOL, Alberto CAN04h 22′ 49″+ 17′ 42″
127176 RATTO, Daniele CAN04h 22′ 49″+ 17′ 42″
128157 VERMOTE, Julien OPQ04h 22′ 49″+ 17′ 42″
12933 XU, Gang LAM04h 22′ 57″+ 17′ 50″
130146 VANENDERT, Dennis LTB04h 22′ 57″+ 17′ 50″
131186 FRAILE, Omar CJR04h 22′ 57″+ 17′ 50″
1326 MORENO, Javier MOV04h 22′ 57″+ 17′ 50″
133187 MADRAZO, Angel CJR04h 22′ 57″+ 17′ 50″
134107 WESTRA, Lieuwe AST04h 22′ 57″+ 17′ 50″
13586 DIDIER, Laurent TFR04h 22′ 57″+ 17′ 50″
136103 GASPAROTTO, Enrico AST04h 22′ 57″+ 17′ 50″
13727 PIRES, Bruno TCS04h 22′ 57″+ 17′ 50″
13887 VOIGT, Jens TFR04h 22′ 57″+ 17′ 50″
139132 BERHANE, Natnael EUC04h 22′ 57″+ 17′ 50″
140156 SERRY, Pieter OPQ04h 22′ 57″+ 17′ 50″
14144 MATTHEWS, Michael OGE04h 22′ 57″+ 17′ 50″
142125 IGNATENKO, Petr KAT04h 22′ 57″+ 17′ 50″
143108 KESSIAKOFF, Fredrik AST04h 22′ 57″+ 17′ 50″
14423 MORKOV, Michael TCS04h 22′ 57″+ 17′ 50″
14577 VAUGRENARD, Benoit FDJ04h 22′ 57″+ 17′ 50″
146114 HIVERT, Jonathan BEL04h 22′ 57″+ 17′ 50″
147118 BOBRIDGE, Jack BEL04h 22′ 57″+ 17′ 50″
148174 KOCH, Michel CAN04h 22′ 57″+ 17′ 50″
149138 REZA, Kevin EUC04h 22′ 57″+ 17′ 50″
150145 VAN DER SANDE, Tosh LTB04h 22′ 57″+ 17′ 50″
151148 WELLENS, Tim LTB04h 22′ 57″+ 17′ 50″
Ad
Ad
Ad